REKONSTRUKCE!!
Doporučené články
Zvol nejmilejší zvíře ► I "němé" tváře znají lásku
---------------------------------------------------------------------

Útržky z života Katie

Jde se dál

13. ledna 2012 v 16:49 | Katie
Jdu sem z jediného prostého důvodu a to sice kvůli ukončení mé působnosti zde. Pro některé z vás je to možná překvapení, jiní z vás to třeba očekávali. Každopádně už mě to nebaví a vlastně bych to tedy dělala z donucení. Všechno mi to zabírá čas, kterého v poslední době příliš není.

Věřím, že to tu beze mne v pohodě zvládnete a doufám, že se tento blog bude dále zdokonalovat a obohacovat o nové informace. Přeji vám šťastné blogování a loučím se s vámi.

Kdybyste na mě náhodou neradi ztratili kontakt, můžete mě najít na blogu: www.morcevpohode.blog.cz

Děkuji za přečtění, Katie

S časem to nejde dohromady?

2. září 2011 v 16:56 | Katie
Zdravím, jak jste si jistě všimli, svoji aktivitu jsem výrazně omezila. Jde o to, že teď nemám tolik času, nebudu tvrdit, že si na psaní článků neumím udělat čas, ale stále jsem v jakémsi nestíhatelném tempu, takže si budete muset na moje články ještě chvilku počkat. Jedním z mých "problémů" je, že naše redakce ještě nevybrala žádného spoluadmina z náběru, který tu je již dlouhou dobu. Proto se za celou redakci SKN omlouvám a slibuji přihlášeným, že se pokusíme již o víkendu vybrat minimálně jednoho. Já osobně, stejně jako Anet, svoji favoritku mám a myslím, že mé rozhodnutí nic nezmění, dokonce tuším, že jsem vybrala stejnou slečnu jako sestra :), to by pak dokazovalo, že je výběr o to lepší a že s výběrem nemusíme váhat ;).

Nedostatek času, ...

21. září 2010 v 16:29 | Katie
Ahoj. Včera sem tu sice pár článků dala, ale dnes nevím nevím, mám opravdu spoustu práce. Mám ještě druhý web s Anet (se ségrou) a tomu se chci plně věnovat (www.aque.blog.cz). Dalším důvodem je, že dneska jsme konečně dostaly kocoura.

Novinky a důležité informace (Katy a spool)

15. ledna 2010 v 19:50 | Katie
Celkem mmě mrzí, že se nikdo nepřihlásil do soutěže animal svet--kolem--nas, soutěž tedy ruším, ale jinak mám tu pro vás dobrou zprávu, a to tu, že rozšiřujeme "svet--kolem--nas" tím myslím, že tu nebudou jen články o zvířatech a biomech, ale také nově o spisovatelích, (jak českých, tak i zahraničních) + tu budou možná i díla vybraných spisovatelů. Snad se na nás s Anet majitelky nezlobí, protožě jsme s nimi tohle téma neprobrali, rozhodli jsme se, že já a Anet budeme přidávát nové informace o spisovatelích + jejich díla. Tedy že vlastně tuto skupinu budu mít jen já a anet, taky by nebylo špatné sem zavést skupiny vesmír, hrady a zámky, lidské tělo a další, co si o tom myslíte??? (můžete se vyjádřit jak v komentech, tak i v anketě) moc by mě zajímalo co by jste to uvítali nejraději. Děkuji, že se do diskuze na toto téma zapojíte.
Katy → spool ←
 
 

Reklama