REKONSTRUKCE!!
Doporučené články
Zvol nejmilejší zvíře ► I "němé" tváře znají lásku
---------------------------------------------------------------------

Info od Anet

Něco nového?

27. srpna 2011 v 8:55 | Anet
Ahoj, z dovolené jsem se sice vrátila už před několika dny, ale ještě jsem nějak nenašla čas napsat sem. Teď bylo veliké horko, a proto se mi nechtělo ani nic dělat a raději jsem chodila na koupaliště, kde jsem se, alespoň trošku osvěžila.
Už více, jak měsíc je tady pořád stejná anketa, slibovala jsem, že tu bude každý týden nová, ale bohužel tolik času na dělání ankety opravdu nemáme, takže pokud by ostatní spoluadminky souhlasily, tak by se tu anketa objevovala jen 1x do měsíce. Myslím, že by to bylo nejlepší řešení.

Uvidíme o prázdninách ...

16. března 2011 v 11:17 | Anet
Ahoj. Vím, že můj poslední článek je tu ze dne 5.12.2010, ale nemám na tento blog vůbec čas. Možná o velkých prázdninách bych se vrátila, ale moc tomu nevěřím. Mám 3 další blogy na kterých jsem celkem aktivní a už tak mi to vážně stačí. Prostě uvidím do prázdnin a pak napíšu, Zatím se mějte.

Taylor Swift ~ Last Christmas

5. prosince 2010 v 17:12 | Anet

svet--kolem--nas.blog.cz
obrázek - www.google.cz

... malé info

5. prosince 2010 v 16:39 | Anet
Omlouvám se za svou dlouhodobou nepřítomnost, ale neměla jsem vůbec čas sem chodit a přidávat články. Mám ještě jeden blog o který se starám a taky škola do které se musím samozřejmě učit. A teď také chodím bruslit. Ale kolem svátků bych se tu jistě ukázat měla. Končíme zřejmě již 17.12. takže snad si nějaký ten čas najdu. Ale ještě musím nakoupit dárky atd. Tak snad mě chápete. Dnes se budu snažit sem přihodit nějaký článek - je přece Mikuláš ;) Tak se mějte a ať vás čerti neodnesou. :D

Různé avatary

15. října 2010 v 19:49 | Anet
Druh grafiky: avatary
Výrobce: Anet
Počet: 3
Doba výroby: cca 15 minut
Názor: tak tohle to jsou moje první avatary. No jde to podle toho taky poznat, ale mně se líbí ;)
Váš názor? ...

svet--kolem--nas.blog.cz

Květinové vzory

13. října 2010 v 16:29 | Anet
Druh grafiky: oddělovače
Výrobce: Anet
Počet: 4
Doba výroby: cca 15 minut
Názor: opět něco velice jednoduchého ;)
Váš názor? ...
svet--kolem--nas.blog.cz
svet--kolem--nas.blog.czsvet--kolem--nas.blog.czsvet--kolem--nas.blog.cz

Barevné oddělovače

12. října 2010 v 10:09 | Anet
Druh grafiky: oddělovače
Výrobce: Anet
Počet: 3
Doba výroby: cca 10 minut
Názor: myslím, že se povedly vzhledem k mojí grafice ;)
Váš názor? ...
svet--kolem--nas.blog.cz
svet--kolem--nas.blog.cz
svet--kolem--nas.blog.cz

Čmelák

11. října 2010 v 16:30 | Anet
svet--kolem--nas.blog.cz
foto - 8.6.2010 Anet / úprava fotky - Anet

Taylor Swift ~ Speak Now

10. října 2010 v 20:44 | Anet
svet--kolem--nas.blog.cz

Taylor Swift ~ Mine

10. října 2010 v 20:23 | Anet
svet--kolem--nas.blog.cz

video - youtube.com

Malování na sklo

17. září 2010 v 20:19 | Anet
Obrázky ze slupovacích barev na sklo můžete ozdobit celý byt - od koupelny po dětský pokoj.
Malování slupovacími barvami je jednoduché, nejčastěji se totiž kreslí přes šablonu a barvami se hlavně vybarvuje. Obrázky se dá ozdobit skutečně celý byt. Motivy s mořskými rybami ozdobí koupelnu, dětské postavičky se hodí do dětského pokoje a obrázky zeleniny a ovoce se hodí do kuchyně. Navíc na okna bytu či skleněné výplně dveří můžete nakreslit téměř cokoli.

Barvy na sklo, se kterými se tak lehce pracuje, se nazývají slupovací. Bývají označované taky jako Window color nebo Windowart. Nejlepší vlastností snímatelných barev je, že si můžete ozdobit cokoliv a až vás obrázek přestane bavit, prostě ho sundáte a nakreslíte jiný.

Vracím(e) se

16. září 2010 v 19:41 | Anet
Ahoj. Zdravím asi po půl roce. Chci (hlavně ostatním majitelkám) oznámit, že se sem vracím. Já tedy doufám, že to nikomu vadit nebude. Oficiálně tu však budu až příští týden v pátek nebo později. Jak jsem již četla článek, tak Verda se také vrací a Katie též. Takže budeme 3. Chci se všech však zeptat či chcete přibrat i nové spoluadminy. Já hlasuju nejspíše pro ano. Také bych to tu chtěla rozšířit i o nové "obory" - tedy zase pokud souhlasíte. Nejlepší by, ale bylo kdyby jsme si dali kontakt na icq, protože domlouvání přes blog není úplně ideální. Teď se ještě vrátím k těm adminům. Jsme tedy 3, ale můžeme být i 4, protože další spoluadminka byla i ketsi teda teď už Nelly či tak nějak. Ale myslím si, že Nelly má dost blogů a tento by nestíhala, ale přeci jenom se jí ozveme. na ostatní spoluadminky, které s námi tento blog také měly už bohužel nemám kontakt. a to je asi tak vše co bych řekla. ;)

Reklamy!!!!!!!!!!!!!! ne!!!!!!!!

1. ledna 2010 v 15:44 | Anet
Tak vyskytuje se nám tu hodně reklam. Myslím, že i 2 denně, obvzlášť dnes. Ale toto není blog na reklamy. Píšete nám sice, že promiň za reklamu nebo neber to jako reklamu, ale stejně to reklama je a bude.Tak tu bude článek na reklamy (teda možná pokud budou souhlasit i ostatní majitelky).

Zvířecí půvab

29. prosince 2009 v 19:19 | Anet
Jeden z problémů ochrany živočichů spočívá v tom, že lidské reakce na jednotlivé živočišné druhy jsou různé. Některé ohrožené druhy vzbuzují nesmírný zájem a sympatii , zatím co jiné netečnost nebo dokonce odpor. Dobrým příkladem prvního typu je panda velká, která se stala mezinárodním symbolem ochrany přírody. Druhý typ zahrnuje tisíce živočichů, jako jsou brouci a jiný hmyz, kteří jsou obecně odmítáni jako "vlezlá chamraď". Má-li být ochrana přirody účinná, musí chránit v jejich biomu všechny živočichy, od tzv. charismatické megafauny, tj. velkých zvířat přitažlivých jako nějaké filmové hvězdy, po bezobratlé živočichy, kterých si všimlo jen málo lidí a ještě méňe je dokáže pojmenovat.

Něco z 25.12.2009

25. prosince 2009 v 17:26 | Anet → a spool ←
Takže dnes jsme tu toho přidali docela dost.Tak řeknu Vám jaký skupiny kdo má!Tak já mám biomy a tam patří prostě i příroda, ketsi má plazi a ryby a taky sem tam přidá něco o životě zvířat, Kiki má asi třičtvrtě skupiny ptáků.Pamela má čtvrt práků a čtvrt savců, Verda má třičtvrtě savců a Katy má obojživelníky a stará se o chod a dess blogu! Takže by tu mělo za týden přibýt nejméňě 12 článků.
 
 

Reklama